CONCURS POST BIOINGINER DEBUTANT SECTIA A.T.I.
decembrie 29, 2025
,,Servicii medicale de specialitate” Cod de clasificare CPV: 85111200-2 Servicii spitalicesti de medicina (Rev.2)
ianuarie 15, 2026

2025

MENIU SCMU MOINESTI 20.04-26.04.2026

MENIU SCMU MOINESTI 13.10-19.10.2025

MENIU SCMU MOINESTI 06.10-12.10.2025

MENIU SCMU MOINESTI, 29.09 – 05.10.2025

MENIU SCMU MOINESTI 20.10 – 26.10.2025

MENIU SCMU MOINESTI 27.10-02.11.2025

MENIU SCMU MOINESTI 1.11-9.11.2025

MENIU SCMU MOINESTI 10.11-16.11.2025

MENIU SCMU MOINESTI 17.11-23.11.2025

MENIU SCMU MOINESTI 24.11-30.11.2025

MENIU SCMU MOINESTI 01.12-07.12.2025

MENIU SCMU MOINESTI 08.12-14.12.2025

MENIU SCMU MOINESTI 15.12-21.12.2025

MENIU SCMU MOINESTI 22.12-28.12.2025

 

2026

MENIU SCMU MOINESTI 29.12.2025 – 4.01.2026

MENIU SCMU MOINESTI 5.01-11.01.2026

MENIU SCMU MOINESTI 12.01-18.01.2026

MENIU SCMU MOINESTI 19.01.2026 – 25.01.2026

MENIU SCMU MOINESTI 26.01-01.02.2026

MENIU SCMU MOINESTI 02.02-08.02.2026

MENIU SCMU MOINESTI 09.02-15.02.2026

MENIU SCMU MOINESTI 16.02-22.02.2026

MENIU SCMU MOINESTI 23.02-01.03.2026

MENIU SCMU MOINESTI 02.03-08.03.2026

MENIU SCMU MOINESTI 09.03-15.03.2026

MENIU SCMU MOINESTI 16.03-22.03.2026

MENIU SCMU MOINESTI 23.03-29.03.2026

MENIU SCMU MOINESTI 30.03-05.04.2026

MENIU SCMU MOINESTI 06.04-12.04.2026

MENIU SCMU MOINESTI 13.04-19.04.2026

Meniu SCMU Moinesti 30.4-01.05.2026

MENIU SCMU MOINESTI 04.05-10.05.2026

MENIU SCMU MOINESTI 12.05-17.05.2026

MENIU SCMU MOINESTI 18.05-24.05.2026

MENIU SCMU MOINESTI 26.05-31.05.2026

MENIU SCMU MOINESTI 01.06-07.06.2026

MENIU SCMU MOINESTI 08.06-14.06.2026

MENIU SCMU MOINESTI 15.06.21.06.2026

MENIU SCMU MOINESTI 22.06-28.06.2026

MENIU SCMU MOINESTI 29.06-05.07.2026

MENIU SCMU MOINESTI 06.07-12.07.2026

MENIU SCMU MOINESTI 13.07-19.07.2026

MENIU SCMU MOINESTI 20.07-26.07.2026

MENIU SCMU MOINESTI 20.07-26.07.2026

MENIU SCMU MOINESTI 27.07-02.08.2026

MENIU SCMU MOINESTI 10.08-16.08.2026

MENIU SCMU MOINESTI 17.08-23.08.2026

MENIU SCMU MOINESTI 24.08-30.08.2026

MENIU SCMU MOINESTI 31.08-06.09.2026

MENIU SCMU MOINESTI 07.09-13.09.2026

MENIU SCMU MOINESTI 14.09.20.09.2026

Meniu SCMU Moinesti 21-27.09.2026

MENIU SCMU MOINESTI 28.09-04.10.2026

MENIU SCMU MOINESTI 05.10-11.10.2026

MENIU SCMU MOINESTI 12.10-18.10.2026

MENIU SCMU MOINESTI 19.10-25.10.2026

Comments are closed.